Skorzystaj z naszej specjalnej oferty dla Biznesu !

Biuro Podróży Janus działające również pod marką eBiletyLotnicze.pl proponuje kompleksową obsługę podróży służbowych. Każda oferta skierowana do klientów korporacyjnych jest dostosowywana do określonych wymagań danej firmy. Prowadzimy działalność od 1994 roku dzięki naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować państwu profesjonalne usługi w zakresie turystyki oraz podróży.

Oferujemy także rezerwację biletów kolejowych, hoteli oraz samochodów. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne, jak i grupy. Wszystko po to, aby dostosować podróż do wymagań każdego klienta i zminimalizować koszty podróży.

Zawarcie umowy daje m.in:

  • możliwość odroczonej płatności na podstawie wystawionej przez Biuro Podróży Janus faktury
  • kompleksową obsługę przy zakupie biletów lotniczych, biletów PKP, ubezpieczeń turystycznych oraz rezerwacji usług turystycznych poza granicami kraju – w tym rezerwacji hoteli i wynajmu samochodów.
  • dostarczenie biletów do klienta
  • korzystanie z programów lojalnościowych linii lotniczej, na którą pasażer posiada kartę
  • pomoc w razie problemów w trakcie podróży
  • rezerwacja hoteli i samochodów w kraju i na świecie
  • sprzedaż ubezpieczenia

 

Zależy nam na partnerskich relacjach z firmami, na bazie indywidualnych porozumień. Jeśli takiej współpracy Państwo szukają, jesteśmy do dyspozycji.

Bardzo prosimy o wypełnienie formularza, skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przygotowanie informacji o Państwa oczekiwaniach względem obsługi, ilości podróży, najczęściej wybieranych kierunkach i liniach lotniczych.

Na podstawie tych danych stworzymy ofertę obsługi „szytą na miarę” Państwa firmy, przynoszącą Państwu wymierne korzyści.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Powered by BreezingForms

Początek strony